Ziyaretçi Defteri

5
577

Kişisel web sayfamın bölümlerini gezerek, hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmış olabilirsiniz. Belki de bu nedenle buradasınız. Öncelikle kişisel sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkürlerimi sunar, görüş ve düşüncelerinizi merakla beklediğimi ifade etmek isterim.

Ziyaretçi Defteri“ni imzalamak için aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

1983 yılında Tokat'ta doğdu. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi'nde, doktora eğitimini Ankara Yıldırım Bayezit Üniversitesi'nde tamamladı. 2015 yılında Kırıkkale Üniversitesi'nde başladığı akademik hayatına Amasya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü, Siyer-i Nebi ve İslam Tarihi Anabilim Dalı Başkanı olarak devam etmektedir.

5 YORUMLAR

  1. hocam sizi 5-6 yıldır özellikle arapça öğrenmeye başladığım yıllardan beri takip ediyorum, gerçek çok istifade ettim. başarılarınız daim olsun hocam

  2. Arapça videolarınizdan öğrenmeye başladım ins sayenizde ilk videoda notlarım sitede demiştiniz varsa en azından videolerin devami açısından paylaşma şansınız olur mu teşekkürler

  3. İlyas hocam çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Arapça öğrenme konusunda baya istifade ettim. Allah razı olsun. Rabbîm ecrinizi arttırsın.

  4. Subhi Sâlih’in Ulûmü’l-hadîs eserinde geçen “Birkü’l-ğımâd” ibaresinin hangi bölgeyi işaret ettiğini araştırırken siteye tasadüf ettim. Teşekkür etmeden geçmek istemedim, sağlık sıhhat diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz