İlyas Uçar - Ebû Rudeyha - Evvâh

Emsâlsiz Örnek Şahsiyet: Muhammed Mustafa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 30
ZayıfMükemmel 

Kitap Adı: Emsâlsiz Örnek Şahsiyet: Hazret-i Muhammed Mustafa
Yazarı: Osman Nuri Topbaş
Sayfa: 198 sayfa
Bitirme Tarihi: 12 Eylül 2009

 

Özet: Efendimiz s.a.v. üzerine yazılmış güzel bir kitap daha. O'nu okumaktan asla bıkmazsınız. Her okudukça O'na daha çok hasret duyarsınız, tüyleriniz biraz daha ürperir. Sevginiz, pişmalıklarınız ile yoğrulup durur. Adını duymak bile sizi silkeler, çektiğinz salavât-ı şerife teneffüs ettiğiniz havayı bir anda değiştirir.

İşte bu kadar değişikliğe sebebiyet veren güzel bir kitap olan "Hazret- i Muhammed Mustafa" adlı eser muhterem bir hocamız tarafından, onun bereketli kaleminden damlamış katreler ile bizlere sunuluyor. Osman Nuri Topbaş okuyup hiçbir lezzet almadım diyen kimse olacağını tahmin etmediğim için olayın bu boyutunu yazmıyorum bile.
 
Kitap Efendimiz s.a.v ile ilgili birçok bilgiyi sade ve kısa bir şekilde içeriyor. Bunalmadan, sıkılmadan okuyacağınız bu kitabın başlıkları ve geniş bir şekilde sunumunu sizlere orjinal bağlantılarıyla sunuyorum. İlgilenmek isteyenlere duyrulur. Mevla çok okuyan, anlayan, anladıklarını hayatına yansıtan ve başkalarıyla da paylaşabilen hakiki müminlerden olmayı nasib etsin.
 
İşte buyrun detaylı olarak kitap:
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile